Хімчистка килимів та ковроліну
Чистимо будь-які килимові покриття.
В ході виконання робіт передбачено виведення плям і жуйок.
В результаті чищення вироби не линяють, не деформуються і не набувають запаху хімічних засобів.

Хімчистка килимів проводиться в спеціально обладнаному цеху.

Можна замовити доставку (60-80 грн за послугу: забрати та привезти).
Хімчистка килимових покриттів великої площі, які проблематично або неможливо транспортувати, проводиться на місці.

Плитка, паркет 10-20 грн/кв.м
Ковролін 20-35 грн/кв.м
Килими 35-50 грн/кв.м
Гуцульські килимки 200-350 грн/од
Хутрові килимки 150-200 грн/кв.м

Чистка коврів – створіть справжній затишок у вашій оселі

Килимові покриття покликані створювати справжнє домашнє тепло та затишок у наших домівках, але часто-густо буває так, що з часом вони забруднюються пилом, крихтами або шерстю домашніх улюбленців. Через такі неприємні фактори, килим не лише втрачає м`якість та привабливий, охайний вигляд, але й спроможний завдати неабиякої шкоди здоров`ю членам вашої родини. До того ж, зношене підлогове покриття псує загальний вигляд приміщення, роблячи його неохайним та незатишним. Саме тому час від часу просто необхідно замовити таку послугу, як хімчистка килимів у Львові – від побутового сервісу, що дозволить позбутись від найменших ознак бруду.

Професійна чистка коврів & домашній пилосос

Звичайний побутовий пилосос не в змозі забезпечити якісне очищення килиму, він лише прибирає бруд з його поверхні, не заглиблюючись в середину ворсу. Таке під силу лише в тому випадку, коли використовується професійна чистка коврів – послуга, яку в місті Львів надають клінінг-компанії.

Переваги професійної чистки

Звертаючись за допомогою до справжніх професіоналів у сфері чистоти, ви можете бути впевнені, що ваш улюблений килимок отримає нове життя:

  • його буде оброблено спеціальними миючими засобами високої якості, задля збереження кольорів;
  • буде здійснене двостороннє глибоке очищення;
  • зникнуть сторонні запахи не лише з поверхні, а навіть із самої основи покриття;
  • буде виведено всі плями, навіть найстійкіші.

У разі, коли ви потребуєте такої послуги, як чистка ковроліну великої площі, спеціалісти компанії із задоволенням завітають до вашої оселі та проведуть комплекс необхідних дій безпосередньо на місці, до того ж, ціни на такий сервіс доступні широкому загалу замовників.

Професійна чистка коврів – це не примха окремих людей, а абсолютна необхідність, від якої залежить, без перебільшень, здоров`я родини. Скориставшись такою послугою одного разу, ви більше не зможете відмовитись від сервісу, адже ваш килим завжди буде:

  • чистим;
  • охайним;
  • безпечним.

І наостанок, варто зауважити, що килимові вироби, за якими доглядають належним чином, набагато довше служать, тому чистка ковроліну та килимів – це ще й економно!