Чистка матраців – запорука здоров’я

Доволі часто медики нагадують, що значна кількість алергічних реакцій виникає у наслідок впливу побутового пилу та постійного контакту з так званим пиловим кліщем. Добра господиня знає, що постільну білизну необхідно регулярно замінювати, прати та проводити прасування, аби зменшити ризики передачі хвороботворних мікробів та знищити мікроскопічних «хижаків», що постійно живуть біля людини. А от до матраців більшість ставиться «зверхньо». Це елемент умеблювання завжди знаходиться під «прикриттям» і про нього згадують вряди годи. А дарма.

Чистота починається з матрацу

Постійне прання білизни, на жаль не забезпечує стовідсоткової стерильності постілі. Адже на поверхні перин та матраців скупчується пил, мікроскопічні рештки ниток від ковдр та простирадл, рештки епідермісу. І в цьому середовищі пилові кліщі почуваються дуже затишно. Їх не видно неозброєним оком, вони не відчутні. Та шкоди здатні завдати великої. І єдиний правильний спосіб боротьби – хімчистка матраців. Не уникнути чистки і вразі забруднення матраців залишками рідин та різних речовин органічного походження. У Львові ця послуга стала широкодоступною.

Рекомендації алергологів

Фахівці стверджують, що матраци треба піддавати обробці не рідше разу на рік. А коли у сім’ї є маленька дитина, або хвора людина, то чистка матраців має проходити раз на півроку, або в залежності від ступеня забруднення.

Самотужки відчистити перини, матраци та ковдри і складно, і забирає багато часу. По-перше, чистка від пилу навіть потужним порохотягом не позбавить матрац від мікроскопічних шкідників. А якщо є ще й плями від органічних речовин. Тут вже без додаткової обробки реагентами не обійтись. А у домашніх умовах це зробити вкрай складно.

Тож аби якісно привести постіль до ладу краще звернутись по допомогу до клінінгової компанії. Сучасне обладнання, потужні хімічні реактиви дозволять зробити матраци чистими та безпечними. Крім того, чистка фахівцями гарантує відсутність залишків хімречовин та запаху на поверхні матраців та перин.

Ціна на чищення м’якого обійстя залежить від розміру. Крім матраців, клінінгові фірми зазвичай пропонують чистку і килимів, і м’яких покриттів і меблів.

За домовленістю із клієнтом, представник фірми може почистити м’які меблі та килими вдома, або ж забрати на повну дезінфекцію до підприємства, де є потужне промислове обладнання, здатне впоратись із будь-яким забрудненням.