Загальні положення

прибирання

 

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail

Ваш номер телефону (обов'язково)

Повідомлення

У нас Ви можете замовити будь-які види прибирань — генеральні та регулярні, загальні та вибіркові. Вдома, в офісі чи виробничому приміщенні, а також прибирання і підтримання чистоти під час проведення великих публічних заходів.

Ціни залежать від обсягу робіт.

Точний перелік робіт визначається індивідуально, від чого залежить і остаточна ціна послуги.
Ми можемо забезпечити високу якість при максимальній швидкості.

Послуга Ціна
Прибирання на постійній основі договірна
Загальне генеральне прибирання 15-25  грн/кв.м
Загальне прибирання після ремонту 25-35 грн/кв.м
Прибирання кухні (комплексне) 400-500 грн
Миття духовки 150    грн/од
Миття холодильника 100-150 грн/од
Прибирання санвузлів 100-200 грн
Миття вікон 18-25  грн/кв.м
Миття вікон після ремонту 25-40 грн/кв.м

Послуга «Віртуальний завгосп»

Віртуальний завгосп

Причиною розробки та впровадження такої послуги стало те, що багатьом підприємствам стало економічно недоцільно утримувати персонал, який не задіяний повноцінно, а також і його управління не належить до пріоритетних завдань більшості підприємств.Це з одного боку, а з другого — передавати цю роботу традиційним клінінговим компаніям не завжди економічно доцільно. Саме тому ми розробили послугу, яка змогла би забезпечити виконання потрібних функцій без надмірних витрат в цьому секторі послуг на ринку.

Комплекс послуг «Віртуальний завгосп» пропонує:

  • Підбір персоналу, розхідних матеріалів та інвентарю з врахуванням нашого восьмирічного досвіду (гарантія оптимального співвідношення ціна/якість).
  • Оперативне вирішення усіх питань пов’язаних з прибиранням.
  • Повністю «прозорі» кошториси на всі види робіт, послуг та розхідних матеріалів. Наша мета — оптимізація витрат на прибирання з урахуванням ваших можливостей, потреб та бажання
  • Фіксований розмір винагороди наших послуг (200-1000 грн./об’єкт), в залежності від складності об’єкту.
  • Можливі гнучкі форми співпраці у сфері працевлаштування обслуговуючого персоналу та закупівлі витратних матеріалів та інвентарю, як на баланс нашого підприємства, так і на баланс вашого.
  • Супутні послуги.

Нам цікаво і корисно знати ваші враження від спілкування і співпраці з нами. Також нам дуже важливо розуміти потреби та побажання наших клієнтів. Тому – дзвоніть нам з будь-яких питань, що стосуються організації вашого повсякденного побуду.

Не має значення – зробите ви замовлення чи ні саме зараз – важливим є наше спілкування: ви дізнаєтеся про можливості вирішення ваших питань, а ми – про ваші потреби. Це допоможе нам отримати ще більше досвіду та вдосконалити наші засоби для більш якісного обслуговування наших клієнтів.