Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail

Ваш номер телефону (обов'язково)

Повідомлення

Ефективне професійне миття вікон Львів – ціна краси та естетичності Вашої оселі

Вікна, балкони та двері будь-якого приміщення – це своєрідне обличчя квартири або будинку. На жаль, кліматичні особливості місцевості, підвищена вологість, дощі, пил та забруднення залишають неприємні сліди на склі та рамах. Впоратися із забрудненнями всередині приміщення – відносно легко, але як бути з тими, що залишаються зовні? Якщо квартира розташована на високому поверсі, проведення простого миття вікон суттєво ускладняється.

Хочете зробити оселю просторою та світлою? Набридлі неестетичні розводи на склі та запилені підвіконня? Прийшов час звернутися у команду справжніх професіоналів, які багато років надають клінінгові послуги. Тепер професійне миття вікон Львів – доступне для кожного. Викликати співробітників компанії можна, скориставшись телефонами, розташованими на сайті. Комфортні умови співпраці завжди підбираються індивідуально, враховуючи побажання та потреби кожного клієнта.

Які професійні послуги Ви можете замовити

  • Миття вікон та балкону
  • Чищення вертикальних жалюзів
  • Професійне чищення штор

Операції з очищення штор або жалюзів можуть бути проведені безпосередньо в Вашій оселі або офісі. За бажанням клієнти можуть привести текстильні вироби у компанію «Актуальні клінінгові послуги», яка розташована у Львові. Варто зазначити, що співробітники компанії виконують роботи в будь-якому населеному пункті заходу України.

Високий рівень сервісного обслуговування та доступні ціни послуг гарантовано

Компанія АКП здійснює свою роботу довгий час. Якість та компетентність спеціалістів підтверджує широка клієнтська база та задоволені відгуки постійних замовників. Ми гарантуємо кожному клієнту:

  • Надання клінінгових послуг в максимально короткий період часу
  • Використання сучасного обладнання, приладів та інструментів
  • Проведення миття або чищення, за допомогою безпечних засобів
  • Оперативне реагування на замовлення
  • Виїзд спеціалістів безпосередньо на місце проведення робот
  • Доступні ціни та високий сервіс

Співпраця з нашими компетентними спеціалістами задовольнить кожного клієнта, зекономить час та гроші на проведення клінінгових робіт будь-якої складності. Якісне миття вікон Львів – ціна краси та комфорту Вашої оселі!

Миття вікон 25-35  грн/кв.м
Миття вікон після ремонту 40-50 грн/кв.м