Для економії часу та сил сучасні господарі квартир можуть скористатися послугою прибирання приміщень. Сервіс забезпечує швидке та професійне виконання робіт будь-якої складності. Клінінгова агенція надає спеціалістів та всі необхідні засоби.

Сутність послуги

приємне прибиранняКористування сервісом дозволяє витратити свій час не на домашні нудні справи, а на щось більш цікаве. Переваги клінінгу квартир:

  1. Професійне обладнання.
  2. Оперативне виконання робіт.
  3. Використання сучасних та якісних миючих засобів.
  4. Виїзд спеціалістів у зручний час.

Окрім цього, екологічно чисті миючі та дезінфікуючі засоби сприятливо впливають на ремонт та меблі. Їх використання не тільки безпечне для людини, але й важливе для здорового стану організму. Складові послуги:

  1. Прибирання кімнат (видалення пилу, вологе прибирання).
  2. Клінінг кухні (чистка поверхонь від жиру та наліту, прибирання підлоги).
  3. Прибирання ванної кімнати та туалету (миття стін та стелі з використанням спеціальних засобів, що зупиняють розвиток цвілі).

Види прибирання квартир

Основні напрямки прибирання квартир у Львові:

  1. Поточне.
  2. Генеральне.
  3. Після ремонту.

Як видно з назви, поточне прибирання здійснюється на постійній основі, є аналогом звичайного щотижневого наведення домашнього ладу. Генеральне ж передбачає розширений комплекс послуг, наприклад, прибирання балконів, ретельне очищення старих плям.

banner__img__header

Клінінг після ремонту – це окремий великий розділ послуг. Максимально швидко та злагоджено спеціалісти організовують вивезення будівельного сміття, протирання та глибоке чищення всіх поверхонь.

За бажанням клієнта професіонали надають додаткові послуги, такі як миття вікон або люстр. Окремо можна замовити миття невеликої ділянки – духовки чи холодильника. Агенція організовує виїзд своїх співробітників для визначення фронту робіт та складання кошторису.